Mecz Widzew Łódź - Korona Kielce, wynik 0-3

Widzew Łódź - Korona Kielce 0-3.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Widzew Łódź a Korona Kielce wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-05-27 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Widzew Łódź a Korona Kielce.

Gole strzelali: D. Błanik 5' 0-1 K. Petrov P. Malarczyk 40' 0-2 D. Błanik J. Łukowski 60' 0-3 M. Briceag

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 54' Mato Miloš 64'

Żółte kartki Korona Kielce: Yevgeni Shikavka 14' Kyrylo Petrov 47' Dawid Błanik 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Korona Kielce podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej wielu fanów śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Juliusz Letniowski Yevgeni Shikavka częstokroć zaserwowały wyborowym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się zapadające w pamięć bramki czy asysty, ostre sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi okazują się zażarte, nie często zdarza się, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Widzew Łódź oraz Korona Kielce i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.