Mecz Korona Kielce vs Wisla Plock zakończony wynikiem 1-0 na stadionie Suzuki Arena

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Wisla Plock wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-03-04 16:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Zmierzyły się Korona Kielce i Wisla Plock.

Gole strzelali: P. Malarczyk 67' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 47' Marius Briceag 81'

Żółte kartki Wisla Plock: Piotr Tomasik 61'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny arbiter meczu - Daniel Stefanski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica natomiast Wisla Plock podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Dominick Zator Piotr Tomasik nieraz zaserwowały własnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, spektakularne gole czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Zachęcamy, aby śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Korona Kielce oraz Wisla Plock jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Suzuki Arena.