Korona Kielce vs Stomil Olsztyn, wynik spotkania 1-1

Korona Kielce vs Stomil Olsztyn, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-02-26 11:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Korona Kielce a Stomil Olsztyn.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Korona Kielce i Stomil Olsztyn wynik to 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: A. Frączczak 27' 1-0 P. Mikita 45' 1-1

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 18'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Szramka 44' S. J. Bwanga 45' M. Dampc 56' T. Tymosiak 63' L. Moneta 90'

Czerwone kartki Korona Kielce: J. Lukowski 79'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak O. Sewerzynski H. Szramka często zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, książkowe asysty czy bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami są zajadłe, rzadko bywa, iż są to spotkania mało interesujące. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Korona Kielce i Stomil Olsztyn jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.