Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-05-12 16:00 odbyło się spotkanie między Piast Gliwice i Korona Kielce: 2-1

Piast Gliwice vs Korona Kielce 2-1. Dnia 2023-05-12 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Piast Gliwice a Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu między Piast Gliwice i Korona Kielce zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Pyrka 55' 1-0 M. Ameyaw 69' 2-0 J. Czerwiński M. Godinho 90' 2-1 A. Danek

Żółte kartki Piast Gliwice: Jakub Czerwiński 68' Patryk Dziczek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcin Szpakowski 29'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Lech Poznan natomiast Korona Kielce z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Jakub Czerwiński Marcin Szpakowski częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, idealne asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące potyczki między graczami okazują się niezwykle nieustępliwe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to spotkania nudne. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa. Piast Gliwice i Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.