Spotkanie między Legia Warszawa i Korona Kielce zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego dnia 2023-08-20 18:00

W dniu 2023-08-20 18:00 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Legia Warszawa a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Legia Warszawa a Korona Kielce wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: Makana Baku 26' 1-0

Żółte kartki Legia Warszawa: Bartosz Slisz 11' Artur Jędrzejczyk 38' Yuri Ribeiro 45' Artur Jędrzejczyk 74'

Żółte kartki Korona Kielce: Bartosz Kwiecień -5' Dalibor Takáč 59' Nono 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa: Artur Jędrzejczyk 74'

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Legia Warszawa stanie naprzeciw FC Midtjylland, następne spotkania z drużynami FC Midtjylland i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Pogon Szczecin.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Bartosz Slisz Bartosz Kwiecień nieustannie zapewniają wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki między drużynami bywają zażarte, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Zdarzają się wspaniałe gole czy asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak Legia Warszawa i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.