Spotkanie Jastrzębie kontra Korona Kielce, wynik końcowy 0-2

Dnia 2021-12-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jastrzębie i Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: J. Podgórski 35' 0-1 Filipe Oliveira 78' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: S. Zalewski 27' M. Kuczalek 61' S. Zalewski 82'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Jastrzębie: S. Zalewski 82'

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Jastrzębie zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Dzisiaj liczni kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak S. Zalewski nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele pozytywnych wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi okazują się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, iż potyczki nie są interesujące. Natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Jastrzębie i Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.