Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce zakończony wynikiem 0-0

ŁKS Łódź - Korona Kielce, wynik końcowy 0-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między ŁKS Łódź i Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2022-03-05 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 58' M. Bakowicz 72'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 31' M. Zebic 33' A. Danek 52' P. Malarczyk 57' M. Zebic 59'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 59'

Główny arbiter meczu - D. Stefanski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów a Korona Kielce podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak N. Monsalve M. Szpakowski raz za razem zagwarantowały wspaniałym kibicom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami są bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki nużące. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. ŁKS Łódź i Korona Kielce jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.