Mecz Korona Kielce kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-2 dnia 2023-04-23 10:30

Korona Kielce kontra Zaglebie Lubin, wynik 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Korona Kielce a Zaglebie Lubin wynik wynosił 2-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-04-23 10:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 29. Zmierzyły się Korona Kielce i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Marko Poletanović 19' 0-1 Łukasz Łakomy Yevgeni Shikavka 29' 1-1 Ronaldo Deaconu Yevgeni Shikavka 40' 2-1 Jacek Podgórski Dawid Kurminowski 44' 2-2 Kacper Chodyna

Żółte kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 21' Miłosz Trojak 59' Bartosz Kwiecień 63'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Tomasz Makowski 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Korona Kielce stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice natomiast Zaglebie Lubin z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Cracovia Krakow.

Liczna grupa kibiców śledzi fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak Kyrylo Petrov Tomasz Makowski nieraz zagwarantowały swoim fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe asysty czy gole, bezwzględne faule zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy graczami z ligi są nader zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to widowiska mało interesujące. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Korona Kielce i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Suzuki Arena.