Mecz Raków Częstochowa kontra Korona Kielce, wynik 1-0

W dniu 2022-10-22 18:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Raków Częstochowa a Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Ivi López 63' 1-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 30'

Żółte kartki Korona Kielce: Saša Balić 32' Miłosz Trojak 39' Roberto Corral 61' Ronaldo Deaconu 62'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Widzew Łódź.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak Zoran Arsenić Saša Balić systematycznie zapewniają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Systematycznie obserwujemy zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwonym kartonikiem zapewniające pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi są nader zajadłe, rzadko okazuje się ostatecznie, że są to zmagania drętwe. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Raków Częstochowa oraz Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.